Male pukniecie - czy moga być jakieś konsekwencje?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • octaviared
    Classic
    • 2010
    • 8

    Male pukniecie - czy moga być jakieś konsekwencje?

    Zamieszczone przez Dud3k
    przyjdą dolne kratki w zderzak :P tym razem Milotec.
    Chromowane czy czarne?
  • art_ii
    Drive
    • 2008
    • 52
    • Octavia II (1Z3)
    • BSE 1.6 MPI 102 KM

    #2
    Male pukniecie - czy moga być jakieś konsekwencje?

    Witam
    2 dni temu na światłach kobieta fokusem delikatnie wjechala mi w tył.
    Ruszaliśmy, ja pierwszy ona za mną, wyłączyła się zielona strzałka i zahamowalem, ona nie zdazyla.

    Uderzenie nie było mocne (jechała ok 5-10km/h),
    zderzak wg moich niefachowych ogledzin wydaje się być cały -może ma małe ryski,
    jedynie jeden czujnik cofania wpadł do środka zderzaka.

    Mam 2 pytania:
    - Co powinienem obejrzeć/na co zwrócić uwagę ?? może jest coś czego nie widać na pierwszy rzut oka?
    (wiem, że zgupiały mi czujnik cofania, prawdopodobnie wepchniety zafałszowuje informację)
    - Jak spowrotem go wyciągnąć od dołu chyba nie da się włożyć do otworu bo zderzak jest dobrze zabudowany
    i czym przymocować - jest on jakoś przyklejony/czy tylko na wcisk?

    Dzieki za info
    Octavia 2 /1,6mpi BSE/ 150 kkm
    (LPG BRC Sequent 24 założone przy 50 kkm)

    Komentarz

    • fuego_2007
      Ambiente
      • 2009
      • 230
      • Octavia II (1Z3)
      • BSE 1.6 MPI 102 KM

      #3
      Jężeli masz oświatczenie sprawcy to pojedz do warsztatu który cię obsłuży. OC sprawcy pokryje koszty naprawy. To czego nie widzisz to to czy parktronic jest uszkodzony czy nie a bez ściągnięcia zderzaka tego nie stwierdzisz. Czujnik wmocowany jest do takiego stelarza a ten jest przyklejony.

      Komentarz

      • art_ii
        Drive
        • 2008
        • 52
        • Octavia II (1Z3)
        • BSE 1.6 MPI 102 KM

        #4
        fuego_2007,
        Na szczescie mam oswiadczenie, ale za nim chcialem spotkac sie z agentem ubezp sprawcy,
        chcialem miec dobrze zrobiony wywiad
        - jak przypuszczam to dopóki nie wskażę rzeczoznawcy ubezp sprawcy, co jest uszkodzone to on bedzie twierdzil, że wszystko jest w porządku.
        Octavia 2 /1,6mpi BSE/ 150 kkm
        (LPG BRC Sequent 24 założone przy 50 kkm)

        Komentarz

        • piotrek_gdy
          RS
          • 2008
          • 7723
          • Volkswagen
          • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

          #5
          Zamieszczone przez art_ii
          dopóki nie wskażę rzeczoznawcy ubezp sprawcy, co jest uszkodzone to on bedzie twierdzil, że wszystko jest w porządku
          przecież to fachowcy :wink:
          to co my na forum możemy ci powiedzieć bazując na twoim poście to wróżenie z fusów
          zamieść chociaż zdjęcia uszkodzneń to może ktoś podpowie ci coś sensownego
          uszkodzenia mogą np. byc od niewielkich do znacznych w zależności od kąta uderzenia
          jesli popekał lakier to pewnie nakładka zderzaka też jest przegięta, nie wiadomo jak wygladaja zaczepy zderzaka, punkty mocowań i nadkola
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz

          Pracuję...